Info pro nové hráče

Info pro nové hráče

Máte rádi kolektivní hry? Líbí se vám házení diskem? Chcete vyzkoušet něco nového?
Přijďte si s námi zaházet a zahrát na trénink. Nábor nováčků probíhá na každém tréninku, aktuální tréninky spolu s mapou a umístěním najdete vždy v levém sloupci stránky.

Tam rovněž najdete co je potřeba si s sebou obvykle bereme na tréninky. Na zkušebním prvním tréninku si vystačíte i bez kopaček.

O čem Ultimate Frisbee vůbec je?

Spousta lidí si představí pod pojmem "frisbee" pouze házení diskem v parku. To ovšem není pravda. Frisbee má několik herních disciplín, např. Discgolf, Guts, Dog Frisbee a tu asi nejrozšířenější, Ultimate frisbee.
V něm jde hlavně o týmovou taktiku, orientaci na hřišti a hodně o běhání. Cílem je totiž dostat disk, pomocí přihrávek vašim šesti spoluhráčům, z jedné strany hřiště na druhou. V tom se vám snaží zabránit 7 protihráčů z druhého týmu, kteří se pokoušejí disk v letu chytit, nebo srazit na zem. Pokud se jim to povede, role se obrací. S diskem v ruce se nesmí běhat, je povolen pouze pivot, stejně jako třeba v basketbale.
Pokud se vám povede přejít celé hřiště a dát bod, předáte disk výhozem přes celé hřiště soupeři a nyní jste v roli obránce vy. Tak se střídáte až do konce zápasu. Kdo má na konci více bodů, vyhrává. Více o hře a přesná pravidla viz stránka pravidel.

Náborový leták ke stažení

Kontakt

Zaujal Vás sport s létajícím diskem?
Rádi byste přišli na trénink?  
Chtěli byste se dozvědět více?

Kontaktuje nás na e-mailu: monkeys@email.cz

Pokud se chcete na cokoli zeptat nebo přijít na náš trénink, napiště nám předem, abychom o vás věděli - tréninky se mohou někdy přesouvat či dokonce rušit.

 

Vstup pro členy

Týmový portál

Nadcházející tréninky

Error stdClass Object ( [request] => GET /api/events?login=web_system&password=e5c53947d5b3fed86dd4ee8165c1e222&filter=startTime>20220819~type=TRA&order=startTime__ASC&limit=2 HTTP/1.0 Content-Type: application/json Accept: application/json User-Agent: Drupal (+http://drupal.org/) Host: monkeys.tymy.cz [data] => {"status":"ERROR","statusMessage":"Unauthorized","data":null} [protocol] => HTTP/1.1 [status_message] => Unauthorized [headers] => Array ( [date] => Fri, 19 Aug 2022 04:07:14 GMT [server] => Apache/2.4.25 (Debian) [x-powered-by] => Nette Framework 3 [x-frame-options] => SAMEORIGIN [content-security-policy] => default-src 'self' *.tymy.cz https://tymy.cz; script-src 'self' *.tymy.cz js.web4ukraine.org 'unsafe-inline'; font-src 'self' *.tymy.cz https://tymy.cz https://fonts.gstatic.com/; style-src 'self' *.tymy.cz https://tymy.cz https://fonts.googleapis.com/ 'unsafe-inline'; img-src 'self' *.tymy.cz data:; [vary] => X-Requested-With [set-cookie] => _nss=1; path=/; secure; HttpOnly; SameSite=Strict [upgrade] => h2 [connection] => Upgrade, close [content-type] => application/json;charset=utf-8; charset=utf-8 ) [code] => 401 [error] => Unauthorized )
Chtěli byste přijít?
Na každém tréninku rádi přivítáme nové hráče! Na trénink si s sebou nezapomeňte vzít:
  • tmavé triko
  • světlé triko
  • sportovní kraťasy
  • kopačky nebo sálovky
  • lahev s vodou
  • ručník
  • sprchový gel

Podporují nás

 

www.praha.eu

 
hlavní město Praha

 
Městská část Praha 8

Odkazy

 

www.cald.cz

 
Oficiální zastřešení veškerých aktivit kolem Frisbee v ČR

 

www.frisbee.cz

 
Online portál o frisbee, ve kterém máme tak trochu prsty :)

 

www.ultimo.cz

 
Obchod s disky a dalšími frisbee potřebami. Majitelem je navíc jeden z našich členů

 

www.discgolf.cz

 
Discgolf - pro ty, co chtějí házet, ale nechtějí běhat